1. Ertelfloor
  2. O nas

O nas

Pasja do drewna była obecna w rodzinie Ertel od dwóch pokoleń. Marzenie dzielenia się kunsztem rzemiosła z innymi miłośnikami drewna doprowadziła do założenia naszej firmy w 2006 roku. Od samego początku nasza misja polegała na projektowaniu, produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości podłóg dla najbardziej wymagających klientów. Oprócz produkcji klasycznych podłóg dębowych, opracowaliśmy unikalne receptury wyjątkowych kolorów i struktur drewna. Nasze produkty wykonywane są ręcznie przy zachowaniu dbałości o środowisko naturalne. Można znaleźć je w domach w Szwecji, Holandii, Norwegii, Danii i USA.
Ertelfloor - O nas

Ręczna produkcja

Wszystkie nasze podłogi są produkowane w 100% z naturalnego dębu, wytwarzane na wielu etapach produkcji ręcznie. Cały czas dbamy o to, aby charakter naszej produkcji pozostał unikalny, a każda deska była wyjątkowa. Robimy to abyś mógł cieszyć się niepowtarzalną podłogą w swoim domu.
Ręczna produkcja podłóg drewnianych

Przyjazne dla środowiska

Nowoczesne komory suszenia są w 100% ogrzewane naszym odpadowym drewnem produkcyjnym, dzięki czemu produkcja jest energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Celem ochrony środowiska zbieramy trociny za pomocą najnowocześniejszych systemów filtrujących dostępnych w Europie. Ponieważ nasza przyszłość zależy od zrównoważonego leśnictwa, wpieramy ideę odpowiedzialnej gospodarki leśnej i posiadamy certyfikat leśny. Pytaj o certyfikowane produkty leśne z naszej bogatej oferty.
Przyjazne dla środowiska podłogi